Onze deelneming bij het overlijden van Dirk,we zullen hem altijd herinneren als een fijne collega en een lieve man.
Ronny en Mieke Becu-Leysen
0
0
Till Always
September 4, 2015, 4:42 pm
Mag ik langs deze weg aan jullie mijn oprechte gevoel van medeleven betuigen. Daar ik niet aanwezig kan zijn vandaag, vrijdag bij de herdenking, moet ik het tot mijn grote spijt zo doen.
Van Loy Leo (helper kantine RB Elzestraat) Itegemse Steenweg 6 - 2270 Herenthout
0
0
Till Always
September 4, 2015, 4:18 pm
Dirk was een stille maar altijd plichtsgetrouwe vechter,
alleszins een betere voetballer en "Witter" dan ik,
kreeg 'hij' in onze klas ook die bijnaam. Maar in onze job even plichtgetrouw, als ik dat van mezelf tenminste mag beweren. "Toffe ket", zo zal ik hem altijd zien, met de humor die in onze klas altijd aanwezig was en waarmee ik hem nog zie lachen. Sterkte na zovele moeilijke momenten, en enorme bewondering wat jullie 'zeker' voor hem betekend hebben.
Bart Vander Kuylen
0
0
Till Always
September 4, 2015, 3:31 pm
Het bericht van dit enorm verlies ontneemt een mens echt alle woorden. De vraag "waarom" keert steeds terug bij gebrek aan antwoorden.
De verslagenheid is groot. Maar ook de wil om er te zijn om steun te bieden bij dit verdriet waar mogelijk te delen in de pijn.
Hopelijk wordt de kracht gevonden om dit verlies een plek te geven zodat de pijn later plaats kan maken voor fijne herinneringen.
Rita, Elien en Michiel
" Wanneer je droevig bent
Kijk den opnieuw in je hart
En je zal zien dat je weent
Om wat je vreugde heeft gebracht "
Dirk blijft in onze herinnering als een warm mens.
Wij bieden Rita, Elien, Michiel en de familie onze oprechte deelneming aan.
Polle en Marianne
Van loock - Deconinck
0
0
Till Always
September 4, 2015, 1:40 pm
Rita,Elien en Michiel, we wensen jullie veel sterkte met dit veel te vroege verlies! Vanwege Benny en Petra Nuyens -Van Camp en de kinderen Tars en Jarne
0
0
Till Always
September 3, 2015, 8:58 pm
Tzal al wel een 25 jaar geleden zijn...Dirk de kinesist, komt... aiai, afzien, wringen en wroeten met traantjes in de ogen... maar dankzij Dirk werd ik weer 'een nieuwe' ... Dankuwel...
Doet raar om dit slechte nieuws te horen, veel te jong... veel sterkte voor familie.. Sigrid De Wachter
0
0
Till Always
September 3, 2015, 4:56 pm
Aan Rita en kinderen
We hebben het droeve nieuws van het overlijden van Dirk vernomen, het heeft ons erg geraakt. We leven met jullie mee.
Dirk heeft ons vroeger zo dikwijls geholpen , wij vonden hem nog altijd de beste kinesist.
Tot onze spijt kunnen we niet aanwezig zijn op het afscheidsmoment.
Rita we wensen jullie veel sterkte.
Willy en Liliane Van Calster