Aan Daniel en Monique,
onze innige deelneming bij het overlijden van uw moeder. Wij wensen jullie veel sterkte en zullen haar steeds gedenken met bewondering .
Hilde Cuypers & Magda Broos
0
0
Till Always
June 18, 2019, 11:40 am
Aan de familie Daniel De Backere
Gecondoleerd met het overlijden van u moeder, ik hebe ze slechts enkele keren ontmoet maar had telkens een aangenaam gesprek.
Edwin de Muynck,
Aertech bvba, Evergem
0
0
Till Always
May 24, 2019, 9:24 am
Geachte familie DE BACKERE,
Bij deze betuigen wij ons medeleven bij het overlijden van Mvr. Angèle Lonneville die wij ons herinneren als zeer geëngageerd in het bedrijf De Backere Industrial en zich steeds heeft ingezet. Zij was ongetwijfeld een sterke vrouw in veel opzichten.
Van harte,
fam Cop
COP Gereedschappen
Col. Silvertopstraat 25
2850 Boom
COP Glenn
0
0
Till Always
May 24, 2019, 5:40 am
Daniel en familie,
Gecondoleerd en heel veel sterkte met het verlies van je moeder de komende tijd.
Louis Havermans & Jeanne Buurstede
BHV Tenten BV
0
0
Till Always
May 27, 2019, 10:51 am
Beste Daniel en familie, ik wens jullie veel sterkte toe bij het verlies van jullie moeder en grootmoeder. Koester de mooie herinneringen . Rita Grossen
0
0
Till Always
May 25, 2019, 10:14 am
Beste Familie de Backere,
Wat een vrouw jullie moeder, wat een hard werkende vrouw jullie moeder, wat een fantastische vrouw jullie moeder, steeds aan het werken, alles voor de zaak, voor mijn mevrouw de Backere want zo noemde ik jullie moeder, sterker nog ik kende haar echte naam zelf niet, terwijl ik ze vermoedelijk al 40 Jaar kende, een unieke vrouw, West vlaamse origine,
& ze is er niet enkel voor haar bedrijf geweest, maar ik weet zeker dat ze een zeer goede en bezorgde moeder was & het woord moeder is zeker op zijn plaats, ze heeft op dat vlak haar taak meer dan andere moeders vervult. top kwaliteit, Jullie gaan haar echt zeer hard missen dat weet ik zeker. het ga je goed daar Mevrouw de Backere.
Noel Fasquelle & Randa Moyson Landtmeters naval stores group nv/sa Antwerpen & Crew
0
0
Till Always
May 24, 2019, 1:20 pm
Aan de familie De Backere,
Veel sterkte bij het verlies van jullie moeder.
Willy, Jos en Paul Liebens
AHL bvba
0
0
Till Always
May 23, 2019, 4:53 pm
De familie van Harold Matthijs-Schvartz leeft mee in uw verdriet, iemand dichtbij verliezen doet altijd pijn, we hebben haar goed gekend en veel van haar aanwezigheid genoten, we zullen haar missen. Oprechte deelneming.