
Jaak Dietvorst
–
About Jaak Dietvorst
Born on 11/03/1936 in Berchem, België
Lived in Duffel, België
Passed away on 02/01/2019 in Mechelen, België
Administrator
Uitvaartzorg Vanthienen
Duffel - Sint-Katelijne-Waver - regio Mechelen
http://uitvaartzorg-vanthienen.be
Condole, tell a story, share an anecdote or just talk about what Jaak meant to you.
-
Beste mensen van 103
Zonder mama en nu papa blijft 103 verweest achter..
Het verbond tussen 103 en 105, aaneengehecht door het gemeenschappelijk bloemenperkje, door papa zorgvuldig onderhouden, modelbouw boten en vliegtuigen, aan zee van de wipplank leren springen, banden plakken, met den Blacky gaan wandelen, ... herinneringen nemen we mee!
Ik wens jullie veel plezier bij de vele mooie herinneringen. Drink er ene op en optimistisch verder zoals papa was.
Van Dries (die nu ook ergens in 103 woont) -
Beste Greet en Koen, Seppe en Foeke en Lien,
Mijn deelneming bij het overlijden van jullie vader, schoonvader, grootvader.
Ik hoop dat de vele goede herinneringen die jullie ongetwijfeld aan mijnheer Dietvorst zullen hebben, een troost mogen zijn in deze droevige dagen.
Ik moet mij helaas verontschuldigen voor de plechtigheid vanmiddag.
Veel sterkte.
Mark Cassimon -
Beste Eric , Lotte , Sofie
Gecondoleerd bij het overlijden van je vader en jullie grootvader.
Wij waren verrast ,maar voelen mee met jullie om het gemis .
Wij denken nu terug aan de Witte die altijd met veel lof sprak over Jaak .
Ook voor Lotte en Sofie valt nu ook de laatste grootouder weg .
In ons geheugen blijft Jaak een sympathieke en joviale man.
Jammer , wij kunnen niet aanwezig zijn zaterdag , maar zijn met onze gedachten bij jullie .
Tot later weerzien
Warme groeten
Griet en Hugo -
Beste Jaak,
Onze wegen hebben mekaar gekruist zo'n 37 jaar geleden tijdens de opbouw en eerste start van de nucleaire centrales Doel 3 en Doel 4 en daarvoor nog even in Kallo. Je was voor mij, samen met Robert Smet, de steunpilaar die ik nodig had om de afdeling Mechanische Werken op de rails te krijgen. Altijd met de glimlach. Nooit was er iets te veel! En het resultaat? Dat mocht er echt zijn en zeker een realisatie om fier op te zijn.
In 2013 hebben we, na zoveel jaren mekaar niet meer "close" gezien te hebben, nog eens goed samen ge-luncht. Het deed mij, maar zeer zeker ook jou plezier om nog eens samen te zitten en herinneringen op te halen. Dank voor alles!
Mijn respect heb je.
Het ga je goed daarboven. Het is niet omdat je hier weg bent, dat je vergeten wordt.
Bij deze wil ik ook je ganse familie condoleren.
Van harte,
Willy De Roovere
ex-Zonedirecteur Doel en FANC -
Luc, Eric, Peter, Greet en jullie families, onze oprechte deelneming en veel sterkte in deze erg moeilijke dagen. Ik zal mij Nonkel Jaak altijd blijven herinneren.
Het was een droeve gelegenheid om jullie gisteren allemaal bij de laatste groet weer te zien, maar tegelijkertijd zag ik jullie sterke verbondenheid en liefde. Jaak en Jan verbroederen opnieuw in hun wereld niet de onze... een troostende gedachte.
Wij moeten ons helaas verontschuldigen voor de begrafenis.
Paul & Marianne -
Beste Greet, Koen en familie, ik had het genoegen Jaak te leren kennen op vakantie op de camping in Frankrijk en bewaar een prettige herinnering aan een warme, vriendelijke en optimistische man. Spijtig dat jullie, ikzelf en iedereen die Jaak kennen zijn fysieke aanwezigheid nu zullen moeten missen, maar de herinnering blijft!
Johan -
Nonkel Jaak,
Sinds je in Duffel woonde, kwamen we elkaar dikwijls tegen: bij de bakker, Delhaize, op een terrasje, op de scouts, ... Steeds een vrolijke babbel of een zwaai van ver. De laatste weken kwamen we je echter niet meer tegen en toen ik vlak voor kerst bij je langs ging zei je dat het waarschijnlijk de laatste keer ging zijn. Je had spijtig genoeg gelijk. We gaan je hier missen in Duffel.
Veerle, Johan, Amber en Quinten -
Ik heb met Jaak 10j. samengewerkt in Antwerpen in het studiebureel Matthew Hall-Keynes op de Italie Lei .Daarna heb ik Antwerpen verlaten en heb ik Jaak nog terug gezien bij een
wederzijdse vriend .Ik zal steeds een aangename herinnering overhouden aan deze bijzondere collega en betuig hiermede mijn deelneming aan de familie .
Lucien Valcke
Munkzwalm -
Ik heb 10j. samengewerkt met Jaak in Antwerpen op het studiebureel " Matthew Hall-Keynes
en zal steeds een aangename herinnering overhouden aan deze bijzondere collega.
Als ik Antwerpen heb verlaten heb ik spijtig genoeg Jaak maar enkele malen meer gezien bij een wederzijdse vriend .
Mijn gedachten van deelneming gaan uit naar de familie van Jaak .
Lucien Valcke
Munkzwalm -
Beste familie,
mijn ervaring met Jaak gaat ver terug, als collega's bij Keynes en later in Kallo en Doel. Steeds is Jaak voor mij een grote motivator en goede vriend geweest. Onlangs hadden we elkaar nog ontmoet in de Sint Augustinus kliniek. Niets deed vermoeden dat het ons laatste gesprek zou worden.
Veel sterkte gewenst in uw verlies.
Condole, tell a story, share an anecdote or just talk about what Jaak meant to you.